Основи підготовки до здачі медичних аналізів та поради

На певному етапі люди стикаються із необхідністю здачі певних аналізів. Така потреба виникає у разі, якщо необхідно уточнити чи поставити діагноз. Для цього потрібно звернутися до відповідних медустанов.

Але, обираючи послуги лабориторії на csdlab.ua, варто ознайомитись із основними правилами підготовки до подібних аналізів. Це позбавить численних труднощів і додаткових витрат.

Особливості підготовки до аналізу крові

Певне впливом геть підсумкові результати надають різноманітні чинники. До них входять такі:

 • певні лікарські препарати;
 • продукти харчування та готові страви;
 • нікотин та алкогольні продукти;
 • надмірні фізичні навантаження;
 • менструальний цикл (для жінок);
 • час здавання аналізів.

Щоб отримати максимум користі від здачі аналізів, варто брати до уваги рекомендації професіоналів, а також керуватися основними правилами.

Які правила слід враховувати?

Спеціально для того, щоб людині було значно простіше пройти процес підготовки, фахівці підготували кілька порад. Враховуючи їх, можна отримати більш точну та правдиву інформацію.

 1. Найкраще вирушати до лабораторії в ранковий час. Добу до цього варто влаштувати розвантажувальний день.
 2. Заздалегідь варто проконсультуватися з лікарем, якщо людина приймає певні лікарські препарати. Адже певні компоненти, що входять до складу можуть негативно вплинути на підсумкову картину.
 3. За деякий час до того, як має бути похід до лабораторії, слід відмовитися від прийому відповідних алкогольних напоїв. Що ж до куріння, то треба перестати за 60-90 хвилин.
 4. Не варто відвідувати спортивний зал або посилено займатися за добу.
  Щоб отримати більш точну картину, слід враховувати і те, що саме досліджуватиметься. Наприклад, якщо потрібно перевірити кров на наявність інфекції, потрібно робити це тільки натще. Для цього з ранку їсти не можна.
  Якщо виникає потреба у здачі аналізів крові або калу, то варто підготувати відповідні пристрої. Вони продаються в аптеці. Важливо пам’ятати, що ємність має бути чистою.

Для того, щоб максимально швидко пройти підготовку до здачі аналізів, варто брати до уваги безліч порад, а також рекомендацій, підготовлених професіоналами.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь