Різновиди фалоімітаторів та основні різновиди для вибору

Фалоімітатори — це дуже затребувані в наш час секс-іграшки. Вони призначені для стимуляції ануса чи піхви.

Перегляньте більш товарів на Black-bunny.com.ua/faloimitatory/ інтернет-магазину Чорний Кролик, щоб підібрати відповідну іграшку для бурхливих оргазмів. Тепер можна зняти сексуальну напругу, навіть якщо немає постійного партнера.

Які види фалоімітаторів можна знайти у продажу?

У каталозі інтернет-магазину можна знайти багато різноманітних іграшок для дорослих. Серед найбільш затребуваних видів фалоімітаторів:

 1. Класичні іграшки. Вони вважаються найпоширенішими. Фалоімітатори повторюють розміри та форму чоловічого пеніса. Іграшки бувають реалістичними або абстрактними. Їхні вигини та текстури дуже широко варіюються.
 2. Реалістичні іграшки. Вироби максимально схожі справжній член. Головка чітко окреслена, ствол покритий венами, є навіть мошонка. Під час використання фалоімітатора вам гарантовано реалістичні відчуття.
 3. Подвійні іграшки. У них одразу два кінці. Вам вдасться користуватися виробами для подвійної стимуляції або експериментувати з партнером, отримуючи взаємну насолоду.
 4. Страпон. Такі фалоімітатори можна прикріпити до тіла за допомогою ременів або трусиків. Завдяки унікальним можливостям вам вдасться помінятися ролями у ліжку зі своєю другою половинкою.
 5. Анальні іграшки. Фалоімітатори розроблені для анальної стимуляції. У них гладка поверхня, вузька форма та безпечна основа.
 6. Іграшки з вібрацією. Вироби оснащені вібрацією для додаткового задоволення та якісної стимуляції. Режими вібрації та інтенсивність дії можна налаштовувати.

Ви можете вибрати саме той вид фалоімітатора, який відповідає конкретним потребам. Такі іграшки допоможуть досягти бурхливих оргазмів навіть наодинці із собою.

Критерії вибору фалоімітатора

Важливо взяти до уваги деякі фактори, вибираючи виріб. Розглянемо кожен із варіантів докладніше:

 1. Розмір і форма фалоімітатора повинні відповідати вашим уподобанням. Моделі можуть бути як компактними, так і більшими, зігнутими, тому кожна людина знайде щось на свій смак.
 2. Краще купувати іграшку з медичного силікону, скла або пластику ABS. Такі матеріали є безпечними для здоров’я, очистити виріб після використання буде легко.
 3. Зверніть увагу на додаткові функції фалоімітатора. Це вібрація, текстури та вигини. Такі варіанти посилять відчуття і принесуть набагато більше задоволення.
 4. Іграшка має бути створена надійним виробником із гарною репутацією. Тільки в такому випадку ви отримаєте якісний та максимально безпечний виріб.
 5. Зверніть увагу на свій бюджет. Вартість іграшок широко варіюється, що дозволить знайти якісний продукт у будь-якому ціновому сегменті.

Вам варто переглянути каталог інтернет-магазину Чорний Кролик зараз. Ви легко підберете той фалоімітатор, який подарує чимало задоволення під час сексуальних експериментів!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь