Як обирати молочне обладнання та декілька важливих порад

Молоко та продукти, отримані внаслідок його переробки, є важливими у раціоні людей. Щоб мати якісні результати при доїнні корів та подальшому молочному виробництві, важливо мати безліч різноманітних пристроїв, дотримуватись технологій.

Для оснащення виробництва варто купити молочне обладнання від надійних виробників.

Різновиди обладнання

Процес отримання та переробки молока складається з різних стадій, на кожній з них потрібне використання спеціалізованих пристроїв. Виділяються такі групи:

  1. Доїльне обладнання, що дозволяє отримувати молоко від корів та розміщувати його у спеціальних ємностях для зберігання чи транспортування.
  2. Вироби, що використовуються для зберігання або перевезення — це перш за все ємності, починаючи від бідонів і закінчуючи цистернами. Також у цьому ряду варто виділити танки-охолоджувачі, що перекачують шланги та насоси.
  3. Обробка молока включає процес очищення, сепарації, гомогенізації та теплового впливу. Цю роль виконують прилади, названі процесом обробки – сепаратори, гомогенизаторы. Також до цієї групи відносять термовакуумні установки, деаератори, дезодоратори.
  4. Для переробки рідкої продукції використовуються стерилізаційно-охолоджувальні установки, пастеризатори, фризери, сироварні, олійниці, сушіння.

Існує безліч підвидів зазначених пристроїв в залежності від використовуваних технологій і кінцевого продукту, що отримується.

Вибір

Безліч апаратів, що використовуються у підготовці молока та його переробці, мають складну конструкцію, складаються з різних вузлів. Вони можуть об’єднуватись у комплекси, які проводять обробку в автоматичному режимі, аж до розливу чи упаковки готової продукції.

Підбирати конкретний варіант обладнання варто з урахуванням таких факторів:

  1. Для якої стадії отримання молока, його підготовки або переробки використовуватиметься пристрій, прилад.
  2. Потужність обладнання, його ємність.
  3. Матеріал виготовлення та відповідність пристроїв санітарно-гігієнічним вимогам для конкретного процесу.
  4. Інтенсивність експлуатації пристроїв та їх продуктивність за одиницю часу.
  5. Виробник обладнання та термін гарантії.
  6. Можливості монтажу, налагодження, технічного обслуговування та ремонту.

Також важливим параметром буде ціна виробів. Усі показники потрібно розглядати у комплексі, враховувати терміни окупності витрат.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

Капча загружается...