Для чого потрібно скорочувати посилання

Скорочені посилання не тільки мають привабливіший вигляд, а й низку переваг. З їхньою допомогою можна обійти обмеження, встановлене на довжину повідомлень під час заливання на Х (Твіттер), або заховати що-небудь у посиланні.

Короткі посилання використовують у таких випадках

  1. Багато організацій обрізають посилання, щоб зробити зручнішим процес розміщення в різних друкованих матеріалах. Також вони використовують для цієї мети QR-коди. Користувачі здійснюють переходи за такою рекламою більш охоче.
  2. Вебмайстри під час просування часто використовують utm-мітки для фіксації результатів і проведення аналітики. Однак надто довгі посилання викликають підозри у користувачів, тому їхній розмір бажано зменшити.
  3. Багато онлайн-сервісів коротких посилань дають змогу клієнтам отримувати додаткові дані статистики, за допомогою яких надалі можна буде оптимізувати рекламні кампанії.
  4. Також за допомогою цього способу можна маскувати реферальні посилання, які відвідувачі форумів можуть вважати занадто упередженими та проігнорувати.
  5. Генератори ЧПУ URL допомагають зробити посилання зручнішими для читання людьми і такими, що запам’ятовуються більше.
  6. Створення коротких брендованих посилань дає змогу зробити оголошення більш клікабельним. Згідно зі статистикою, цей підхід підвищує клікабельність у середньому на тридцять шість із половиною відсотків.

Таким чином, короткі посилання мають безліч переваг. Вони надають більше можливостей для проведення аналізу даних, викликають довіру у користувачів і більш зручні для них.

У яких випадках посилання краще не скорочувати?

У деяких випадках скорочення посилань не тільки марне, але навіть шкідливе. Наприклад, до коротких посилань з підозрою ставляться поштові сервіси, не здатні відстежити, куди вони ведуть. З цієї причини листи часто потрапляють у спам-лист. При поширенні посилань на значущі сторінки онлайн-ресурсу краще використовувати повні URL, щоб посилання продовжувало залишатися робочим навіть у разі закриття сервісу.

Радимо прочитати статтю «Яким чином в арбітражі використовують диплінки, яка від них користь?» у AffCommunity.

.

Також у коротких посиланнях відсутні ключі, що може призвести до ослаблення SEO-оптимізації. На візуалі коротке посилання за можливості краще замінити на QR-код, щоб підвищити зручність у використанні.

Чим небезпечне укорочення посилань?

Для користувачів укорочення може нести таку небезпеку:

  • зловмисники нерідко використовують короткі посилання, щоб перенаправляти неуважних користувачів на сторінки, що містять небезпечний або шкідливий контент;
  • під коротке посилання можуть маскувати завантажувач, що завантажує на пристрій користувача шкідливе програмне забезпечення після здійснення кліка;
  • також за допомогою коротких посилань можуть маскувати домени скамів та інших інтернет-ресурсів, помічених у фішингу даних або інших діях шахрайського характеру.

Проблеми, з якими можуть зіткнутися під час використання коротких посилань вебмайстри:

  1. «Вмирання» деяких посилань через закриття сервісів або закінчення їхнього життєвого циклу.
  2. Недоотримання в пошукових системах посилальної маси.
  3. Великий ризик отримати під час розсилки в поштових сервісах обмежень.

Як отримувати дохід, скорочуючи посилання?

Не всім відомо, що конвертація посилань дає змогу отримувати в інтернеті непогані гроші. У конвертації є свої плюси і мінуси. Бізнесменам додаткової реклами для покупців бажано уникати, щоб не домонетизувати таким чином трафік.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

Капча загружается...